O nas

Jak żyć pełnią życia i odnaleźć siebie?

Aby człowiek był pełny, kompletny potrzebuje zdrowego ciała i umysłu, potrzebuje odkrywać nowe, przekraczać swoje granice, poznawać siebie. 
Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie możecie to zgłębiać.

To miejsce, to Twój Rozwój Osobisty. Stworzone przez matkę i córkę:
Jolanta Kudera – terapeuta medycyny chińskiej ze specjalnością psychologia & Aleksandra Kudera – coach, informatyczka, ekonomistka

Takie połączenie daje nam międzypokoleniową perspektywę, a także możliwość spojrzenie na rozwój człowieka ze Wschodniej i Zachodniej strony.

Jola
Celem , który przyświeca mi w tym projekcie jest stworzenie bezpiecznego miejsca rozwoju osobistego. Duży nacisk kładę na słowo Bezpiecznego. Chcę tworzyć miejsce, gdzie można bezpiecznie, bez obaw, że ktoś próbuje nam „wkładać do głowy” coś co nie jest dla nas dobre, poszerzać swoje horyzonty i przekraczać granice. Dlatego duży nacisk kładę na dobór osób prowadzących tu zajęcia.

Ola
Osobiście bardzo lubię zdobywać nową wiedzę. Do tej pory zwykle wiązało się to z licznymi wyjazdami w różne zakątki Polski. Chciałam stworzyć miejsce do rozwoju, ale także relaksu „tuż za rogiem”. Dostępne dla każdego, kto poszukuje siebie, chce poszerzać perspektywę, rozwijać się, chłonąć wiedzę, ale także wyciszyć i pobyć tak naprawdę ze sobą tu i teraz.

To miejsce dla osób poszukujących, ciekawych świata i ludzi, zestresowanych, zmęczonych, pogubionych, tych którzy chcą odnaleźć siebie.

Zapraszamy!